ΠΑΡΤΥ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ Α? ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΑΡΤΥ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΚΙΑ ΜΑΣ: 23/9/2017

Με πολύ μεγάλη επιτυχία διεξήχθη το πάρτυ καλωσορίσματος για τα πρωτάκια του σχολείου μας που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων. Ο κλόουν Τακουλίνος απλά απίστευτος, ξεσήκωσε μικρούς και μεγάλους!!! Μοιράστηκαν δωράκια και χυμοί σε όλα τα παιδιά! Ευχαριστούμε τις δασκάλες της Α? τάξης κα. Σίσσυ Παπαθεοδωροπούλου και κα. Μαρία Αντιόχου για την παρουσία τους, αλλά και τον Διευθυντή κο. Αλούκο και Υποδιευθυντή κο. Χριστόπουλο για την έμπρακτη συμπαράστασή τους στα δρώμενα του Συλλόγου μας!!! Τέλος, να ευχαριστήσουμε την ταμία του Συλλόγου κα. Καμπουροπούλου Κατερίνα για την πρωτότυπη κατασκευή που έφτιαξε, αλλά και τη μαμά του σχολείου μας κα. Μαζαράκη Χριστίνα για την πολύ όμορφη αφίσα μας!!!