Ανακοίνωση Ιανουαρίου 2023

Αθήνα 9/1/ 2023

Καλή χρονιά με υγεία, υπομονή και πραγματική αγάπη.

Σας ενημερώνουμε για τις εκδηλώσεις για το μήνα Ιανουάριο.

1. Την Τρίτη 24, όλοι οι μαθητές του σχολείου θα παρακολουθήσουν στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών τη θεατρική παράσταση «Ροβινσώνας Κρούσος»
  2. Τη Δευτέρα 30, είναι η εορτή των Τριών Ιεραρχών. Είναι ημέρα πραγματοποίησης εορταστικών εκδηλώσεων προς τιμήν των τριών Αγίων και της Παιδείας, καθώς και όλης της εκπαιδευτικής κοινότητας. Το σχολείο θα λειτουργήσει κανονικά με πλήρες ωράριο και θα πραγματοποιηθεί το ωρολόγιο πρόγραμμα των μαθημάτων της ημέρας.

Η σημαία του σχολείου και μαθητές θα παραστούν στη δοξολογία στον Ιερό Ναό του Αγίου Ελευθερίου.

Οποιαδήποτε άλλη επίσκεψη ή δραστηριότητα προκύψει θα γίνει γνωστή με νεότερη ανακοίνωση.

Παρακαλώ δηλώστε συμμετοχή στη διαδικτυακή σχολή γονέων (φωτοτυπία στους μαθητές)

Ο  Διευθυντής

Μπορείτε να αφήσετε σχόλια σε αυτό το άρθρο.