Ανακοίνωση Ιουνίου 2018

Αθήνα 30/ 5/ 2018

Αγαπητοί γονείς, καλό μήνα.

Σας ενημερώνουμε για τις εκδηλώσεις για το μήνα Ιούνιο.

1. Την Παρασκευή 8 και το Σάββατο 9, θα γίνουν οι γιορτές λήξης για τους μαθητές που ασχολήθηκαν με τις εξωσχολικές δραστηριότητες του Σαββάτου.
  2. Την Τρίτη 12, οι μαθητές όλου του σχολείου θα επισκεφτούν το Αθλητικό Κέντρο Κρυονερίου.
  3. Την Τετάρτη 13, οι μαθητές δεν θα έχουν μάθημα το πρωί και θα γίνει η γιορτή λήξης της σχολικής χρονιάς στην αυλή του σχολείου στις 19:00.
  4. Την Παρασκευή 15, θα δοθεί η βαθμολογία του Γ΄ τριμήνου, οι τίτλοι προόδου και τα απολυτήρια των μαθητών στις 8.30.

Ενημερώνουμε τους γονείς που θα αφήσουν τα παιδιά τους στο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ότι οι εγγραφές για την επόμενη σχολική χρονιά λήγουν στις 8 Ιουνίου και ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ αποτελούν οι βεβαιώσεις εργασίας και των δύο γονέων ή οι κάρτες ανεργίας. Όταν είναι ελλιπή τα στοιχεία εγγραφής δε θα γίνονται δεκτοί οι μαθητές για φοίτηση στο Ολοήμερο, παρά του ότι έχει κατατεθεί η αίτησή τους.